Studyjne sesje ciążowe w warszawie

Hej bardzo się cieszę, że przyszliście na moją stronę poświęconą fotografii ciążowej, którą zajmuje się już ponad 10 lat 🙂 Znajdziesz tutaj wszystkie informacje, które są wam potrzebne do tego, żeby się dowiedzieć, kiedy należy wykonać sesję ciążową, jak się do niej przygotować, gdzie można ją wykonać, jakie są koszty, oraz co zyskujecie na takiej sesji.

Jak należy przygotować się do sesji ciążowej, którą wykonujemy w warszawskim studiu fotograficznym brzuszkowej JK foto. Przed każdą z sesją rozmawiam z klientami, żeby poznać ich gust. W moim ponad 10 letnim doświadczeniu fotograficznym z przyszłymi mamami wykonywałem setki sesji i każda z nich była inna dlatego najważniejsze dla mnie aby Was poznać i dowiedzieć się jakie zdjęcie lubicie. jest to też bardzo ważne ze względu na to, iż jak ustalę jakie zdjęcia będziemy robić w czasie sesji to dokładnie mogę podpowiedzieć co na taką sesję należy zabrać jakie ubrania ewentualnie gadżety coś wyjątkowego coś co wasze dziecko będzie miało ze sobą w pierwszych dniach życia a jednocześnie zostanie upamiętnione wspaniałym fotoalbumem z sesji brzuszkowej.

Gdzie może odbywać się sesja zdjęciowa:

Pierwszym miejscem, do którego serdecznie was zapraszał jest moje warszawskie studio fotografii brzuszkowej. znajduje się ono w centrum Warszawy 200 m od metra. W studiu możemy wykonać perfekcyjne zdjęcia, bawić się cieniami, zrobić obrazy na różnych kolorach teł i wiele wiele więcej:) Przykłady zobacz w moim portfolio na górze strony.

Zwróćcie proszę uwagę na to, iż w moim portfolio znajdują się tylko i wyłącznie zdjęcia moich klientek, które oczywiście wyraziły zgodę na publikację wizerunku. nie znajdziesz tam modelek jak często u mojej konkurencji, wszystkie zdjęcia, które tam są przedstawiają kobiety takie same jak Ty i dlatego możesz być pewna, że obrazy, które razem stworzymy będą na tak samo wysokim poziomie.

Każde zdjęcie, które wybierzesz do retuszu posesji przechodzi głęboki retusz komputerowy. Właśnie dlatego, żeby wydobyć gołębie jego piękno.

Zajrzyj koniecznie na inne zakładki znajdujące się na górze strony znajdziesz tam dodatkowo informacje i możliwość umówienia się na sesję 🙂

Pozdrawiam Kuba