Fotograf Ciążowy Warszawa

Cześć miło mi, że u trafiliście, zapraszam was do zapoznania się z moją ofertą niepowtarzalnej fotografii ciążowej. Te niezapomniane 9 miesięcy Twojego życia, przed narodzeniem dziecka to wspaniały i niepowtarzalny czas, który zasługuje na odpowiednie uwiecznienie. Są to momenty niepowtarzalne dlatego warto dobrze się zastanowić nad wyborem odpowiedniej osoby, która stworzy dla was pamiątkę. w trakcie mojej 10-letniej kariery fotografa ciążowego miałem okazję pracować z ponad trzystoma parami, które zaprosiłem do mojego studia, odwiedzałem w domach bądź spotykaliśmy się w plenerze. Właśnie dzięki takiemu doświadczeniu mogę zapewnić Cię, że efekty sesji sprostają Twoim oczekiwaniom.

Kiedy najlepiej wykonać sesję ciążową:

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta – w 7 miesiącu ciąży.

Niestety przeglądając liczne fora internetowe często spotykam się z opinią, iż sesję ciążową najlepiej wykonać na sam koniec na kilka dni przed porodem. Jest to totalna bzdura rozpowszechniana przez osoby, które nie mogą mieć żadnego doświadczenia w takiej fotografii. Pod sam koniec ciąży kobieta zawsze nabiera wody brzuszek zmienia swój kształt i opada, i co oczywiste przyszła mama dużo szybciej się męczy. Dlatego pozowanie jest bardzo utrudnione.

Gdzie odbywają się sesje zdjęciowe:

Są 3 odpowiedzi na to pytanie. Sesję możemy zrobić w moim warszawskim studiu, do którego was serdecznie zapraszam! U was w mieszkaniu, lub w plenerze jeżeli pogoda na to pozwala.

Każda z opcji ma swoje plusy i minusy, w moim warszawskim studiu mamy największe możliwości oświetleniowe i możemy zrobić przepiękne zdjęcia na czarnym tle z głębokimi cieniami podkreślające kształty przyszłej mamy.

U was w domu możemy zrobić piękne naturalne zdjęcia rodzinne, obrazy takie będą dużo bardziej autentyczne niż obrazy stworzone w studio. Zdjęcia w trakcie śniadania, czy zabawy poduszkami 🙂

Plenerowe sesje ciążowa mają też wiele uroku, na taką sesję możemy umówić się w dowolnym miejscu na świecie, ważne tylko, żeby pogoda na to pozwalała, wiadomo że zimowa kurtka nie jest najlepszym strojem do sesji ciążowej:)

Zapraszam was serdecznie do zakładki „Oferta” jaką znajdziecie na górze stromy, oraz do kontaktu ze mną w razie jakichkolwiek pytań bądź chęci zarezerwowania terminu:)

Poniżej znajduje się kilka zdjęć wszystkie mojego autorstwa, przedstawiające moje klientki a nie profesjonalne modelki jak to często bywa w portfoliach. Przeglądając zdjęcia możesz być pewna, że Twoje będą na tak samo wysokim poziomie.