Studio Fotografii Brzuszkowej Warszawa

Zapraszam Was serdecznie na brzuszkowo sesję fotograficzną w Warszawie. Znajdziecie tu wiele informacji odnośnie sesji ciążowych 🙂 jak się przygotować, co ze sobą zabrać i gdzie możemy taką sesję zrealizować. Dodatkowe informacje oraz kontakt do mnie znajdziecie w zakładkach na górze strony zapraszam was serdecznie do kontaktu jeśli będziecie mieli jakiekolwiek pytania lub jeśli chcecie umówić termin sesji.

Jak należy przygotować się do sesji ciążowej.

Mam 10 letnie doświadczenie w fotografii brzuszków w moim studiu już było ich ponad 300 🙂 dlatego wiem, że każda sesja przebiega inaczej i każdemu brzuszkowi mogę zrobić co najmniej 20 różnych rodzajów zdjęć ciążowych. Kluczowym elementem każdej sesji jest dla mnie rozmowa z klientem ze względu na to, iż sesję możemy wykonać w wielu stylach muszę wiedzieć jakie zdjęcia najbardziej się wam podobają. Jeśli będzie to jasne, od razu po przyjściu do studia będziemy mogli zacząć od robienia zdjęć w waszym stylu. Kolejną rzeczą, o której trzeba pamiętać to to co przygotować sobie do zabrania na sesję ale o tym za chwilkę opowiem. Bardzo ważne, aby każda przyszła mama była do sesji maksymalnie wypoczęta najważniejsze dla mnie podczas sesji brzuszkowej jak i każdej inny, którą wykonuje jest dobra atmosfera i zabawa samymi zdjęciami. Musimy pamiętać że pozowanie nie jest wcale łatwe i może czasami nawet zmęczyć.

Co powinieneś zabrać ze sobą na sesję brzuszkową.

Odpowiedz na to pytanie jest uzależniona od tego jakie zdjęcia będziemy robić w trakcie sesji, Czy będą one odważniejsze lub nie. Ważne, abyś zabrała rzeczy, które podkreślają wizualnie brzuszek 🙂 mogą to być obcisłe t-shirty sukienki, które mają odcięcie między brzuszkiem a biustem ładna pasująca do siebie bielizna najlepiej w dwóch odcieniach i ciemna i jasna, żeby pasowała do różny kolor tła. Fajnie mogą też wyglądać dodatki takie jak delikatna biżuteria.

Gdzie wykonuje sesje ciążowe:

Na sesję ciążową zapraszam cię do mojego profesjonalnego studia fotografii brzuszkowej w Warszawie, które znajduje się 200 m od metra dworzec Wileński.

Zdjęcia możemy też zrealizować w dowolnym miejscu w plenerze dojeżdżam wszędzie na całym świecie lub u Ciebie w domu bardziej rodzinnej i przytulnej atmosferze.

Zapraszam Cię serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą, którą znajdziesz w zakładkach na górze strony oraz do telefonu lub maila jeśli masz jakiekolwiek pytania bądź chcesz zarezerwować termin swojej niezapomnianej sesji ciążowej.