Fotografia ciążowa Warszawa

Warszawskie studio fotografii ciążowej zapraszam na niezapomniane sesje, które pokażą piękno Twojego ciała w trakcie tych wspaniałych 9 miesięcy.

Sesje na które was zapraszam mogą odbywać się w profesjonalnym studiu fotografii brzuszkowej w Warszawie, w waszym domu lub mieszkaniu, albo w dowolnym plenerze.

W mojej ofercie znajduje się również sesja trzy w jednym! Jest to połączenie tych trzech lokalizacji, W tej ofercie robimy piękną romantyczną sesję u was w domu, zdjęcia na łóżku w czasie jedzenia śniadania, romantyczne ujęcia z naturalnym światłem z okien itp, Następnie spotykamy się w studiu fotografii ciążowej, w którym wykonujemy piękna portrety na jednolitym tle ze wspaniałymi głębokimi cieniami bądź prześwietleniami. Zdjęcia, które będą zachwycały każdego kto będzie na nie patrzył. Na zakończenie umawiamy się na sesję plenerowa, która może odbyć się gdziekolwiek na świecie. Tutaj obrazy, które wykonamy zyskują dodatkowo dzięki wspaniałym krajobrazu w tle.

Z tych trzech sesji otrzymacie przepiękne zdjęcia w wersji cyfrowej, wspaniałą fotoksiążkę oraz wielkoformatowa odbitki, które będą perfekcyjnie wyglądały w antyramach.

Po więcej szczegółów zapraszam serdecznie do zakładki sesja 3 w 1 na górze strony.

Wszystkie sesje, które dla was wykonam przebiegają luźnej i pogodnej atmosferze ponieważ w trakcie dobrej zabawy zdjęcia wychodzą najlepiej.

Kiedy wykonujemy sesję i co ona nie przygotować:

Sesje ciążowe wykonujemy w okolicach 7 miesiąca, Młoda mama wygląda wtedy najlepiej brzuszek jest widoczny i ma jeszcze bardzo dużo siły do pozowania w trakcie sesji brzuszkowej.

Na sesję w warszawskim studio fotografii ciążowej należy zabrać ze sobą odpowiednią garderobę dopasowaną do ujęć jakie będziemy chcieli wykonać. pracując przez 10 lat jako profesjonalny fotograf brzuszkowy nauczyłem się, że każdą sesję możemy zrobić na 20 różnych sposobów i za każdym razem otrzymamy zupełnie inne obrazy. Dlatego tak ważne jest abyśmy wiedzieli jakie zdjęcia najbardziej wam odpowiadają.

Jeśli podobają Ci się zdjęcia w bieliźnie odsłaniające brzuszek to na sesję należy zabrać dwa komplety pasującej do siebie bielizny w jasnych oraz ciemnych odcieniach, co pozwoli nam pracować na różnych tłach. Jeśli wolisz bardziej zakryte ujęcia pamiętaj o zabraniu ubrań, które podkreślają wizualnie brzuszek. unikamy tutaj kolorowych plam i workowa tych sukienek, bluzek. Pamiętaj, że najlepiej na zdjęciach wychodzą ubrania, w których jest dobrze odcięte miejsce gdzie brzuszek się zaczyna i kończy. Dlatego bluzki i sukienki powinny mieć odcięcie pod biustem.

Poza tym na sesję najlepiej zabrać dobry humor:)