Sesja ciążowa Wyszków

Zapraszam Was serdecznie na niezapomnianą sesję ciążową, która pozwoli upamiętnić ten niepowtarzalny czas w Waszym życiu. W trakcie sesji wykonamy wspaniałe romantycznie, rodzinne zdjęcia, dokładnie takie jakie najbardziej lubicie.

Romantyczne zdjęcia możemy zrobić u Was w domu albo w moim studiu w Warszawie, dojazd do klienta jest w cenie sesji 🙂 W obydwu lokalizacjach możemy zrobić wspaniałe zdjęcia, w Waszym domu zdjęcia będą bardziej romantyczne, bliskie, rodzinne. W studiu natomiast możemy zrobić zdjęcia perfekcyjne technicznie, z idealnymi cieniami podkreślającymi Twój brzuszek :).

Przykłady zdjęć jakie możemy razem wykonać znajdziesz w zakładce portfolio, które znajdziesz na górze strony. Zwróć uwagę na to, iż wszystkie zdjęcia które znajdziesz w moim portfolio są to zdjęcia moich klientek, które wyraziły na to zgodę. Nie ma tam ani jednej profesjonalnej modelki, dlatego możesz być pewna, że zdjęcia jakie razem stworzymy będą na tak samo wysokim poziomie!

Sesja brzuszkowa w Wyszkowie to idealna okazja, abyś uchwyciła wspomnienia, bez konieczności dojazdów do Warszawy, co może być niewskazane w trakcie ciąży. Sesja w Twoim domu, w luźnej atmosferze to będzie dla Ciebie dobra zabawa.

W trakcie sesji wykonamy zdjęcia takie jakie najbardziej się Wam podobają:) mogą to być obrazy rodzinne, bądź tylko Twoje, bardziej zakryte, w sukienkach ciążowych bądź odkryte, łącznie z aktami.

Przed sesją bardzo ważne, abyście wiedzieli jakie zdjęcia najbardziej się Wam podobają :), Mam bardzo duże doświadczenie w sesjach ciążowych, dlatego jestem w stanie wykonać każdy rodzaj zdjęć jakie tylko chcecie :).

W studiu gościłem już ponad 250 brzuszków :)) wejdź do portfolio i zobacz kilka z nich 🙂 Ponad 10 lat doświadczenia w fotografii ciążowej może Ci zagwarantować, że zdjęcia spełnią Twoje oczekiwania i zapewnią Ci najlepszą z możliwych pamiątek.

Napisz do mnie lub zadzwoń, chętnie odpowiem na Twoje pytania i umówię najlepszy dla Ciebie termin sesji 🙂