Przygotowania do Sesji Ciążowej

W tej zakładce mojej strony pomogę Ci w przygotowaniu do Twojej niezapomnianej sesji brzuszkowej, na którą zapraszam Cię do mojego profesjonalnego studia fotografii ciążowej w Warszawie.

  1. jak powinna przygotować się przyszła mama
  2. co ze sobą zabrać na sesję
  3. kiedy najlepiej umówić się na sesję

Jak się przygotować:

Po pierwsze poznaj swój gust. 🙂 Każdą sesję ciążową możemy zrobić na dwadzieścia różnych sposobów! Dlatego najważniejsze żebyśmy wiedzieli jakie zdjęcia Ci się podobają. Zajrzyj do mojego portfolio i zobacz przykładowe zdjęcia. Musisz się zastanowić czy bardziej podobają Ci się zdjęcia na jasnych bądź ciemnych tłach, bardziej odkryte i zakryte itd.

Te wszystkie pytania powstały w trakcie mojego 10-letniego doświadczenia fotografii brzuszkowej jeżeli spokojnie przed sesją porozmawiamy i omówimy jakie zdjęcia chcemy uzyskać wtedy mogę zapewnić że od samego początku sesji będziemy robić idealne zdjęcia które będą odpowiadały waszemu gustowi i będą dla was wspaniałą pamiątkę lata.

Oczywiście jeśli nie znasz odpowiedzi, na któreś z tych pytań to się absolutnie nie przejmuj tylko zadzwoń do mnie spokojnie, porozmawiamy i i bardzo chętnie podpowiem Ci co będzie pasowało do Ciebie.

Co należy zabrać ze sobą na sesję:

Aby odpowiedź na to pytanie trzeba najpierw odpowiedzieć jakie zdjęcia najbardziej się Wam podobają. Jeżeli chcemy zrobić zdjęcia bardziej zasłonięte co będziemy potrzebować większe ilości ubrań wizualnie pokazujących nam brzuszek takich jak obcisłe t-shirty czy sukienki z odcięciem między brzuszkiem a biustem. Jeśli natomiast wolicie zdjęcia z większą ilością nagości to wtedy duża ilość ubrań nie będzie po prostu potrzebna za to konieczna będzie pasująca do siebie bielizna.

Najważniejsze, żebyście zabrali ze sobą na sesję dobry humor ponieważ priorytetem u mnie na sesję jak zawsze jest dobra zabawa podczas tworzenia niepowtarzalnych obrazów.

Kiedy najlepiej umówić się na sesję brzuszkowa?

Każda kobieta jest inna brzuszki rosną z różną prędkością i odpowiedz na to pytanie musisz sama dostosować do siebie. Z mojego doświadczenia wynika, iż sesję brzuszkową najlepiej zrobić w siódmym miesiącu ciąży. Jesteś wtedy jeszcze w pełni sił do pozowania a Twój brzuszek jest ładny, nie nabrał jeszcze wody, nie zmienił kształtu i nie zdążył opaść.

Najgorszym błędem jest przyjście na sam koniec ciąży wtedy po prostu nie masz już siły ani ochoty na pozowanie a do tego brzuszek zmienia swój kształt. Oczywiście zrobiłem bardzo wiele sesji pod sam koniec ciąży 🙂 ale pozowanie będzie przyjemniejsze w siódmym niż w dziewiątym miesiącu ciąży:)

Napisz do mnie, albo zadzwoń! chętnie odpowiem na Twoje pytania i umówię termin Twojej wyjątkowej sesji!