Studio Fotografii ciążowej w warszawie

Studio fotografii ciążowej w Warszawie serdecznie zaprasza wszystkie Panie wraz z partnerami na niezapomnianą sesję zdjęciową, która pozwoli wam uchwycić wspomnienia i zachować się na zawsze.

Chciałbym Państwu zaproponować studyjną sesję brzuszkową, którą możemy wykonać w naszym studiu, u Państwa w domu bądź w plenerze. Zdjęcia wykonane trzech lokalizacjach będą miały różny charakter. W trakcie sesji studyjnej możemy zrobić niezapomniane ujęcia na jednostajnych słowach wraz z gadżetami, które posiadamy w studiu takim jak piękne chusty. W trakcie sesji w studiują możemy zrobić przepiękne zdjęcia na czarnym tle, w których główną część obrazu stanowią cienie. Zajrzyjcie proszę do mojego portfolio gdzie znajduje się bardzo dużo tego typu zdjęć. Uwielbiam taki rodzaj fotografii :).

Ale to nie wszystko jeśli podobają Ci się zdjęcia z różnymi prześwietlenia mi na jasnym tle to też takie będziemy mogli wykonać w studiu. Ciążowe sesje studyjne dają największe możliwości jeśli chodzi o zabawę cieniami i światłami. W waszym domu natomiast możemy zrobić odrobinę inny rodzaj fotografii, będą to zdjęcia cieplejsze mogą być one na przykład wykonane na łóżku w trakcie śniadania czy też romantyczne i zabawne w czasie zabawy poduszkami.

Kiedy najlepiej wykonać sesję ciążową:

Każda kobieta jest inna i inaczej czuję się w ciąży, brzuszki też różnie rosną:) ale z mojego wieloletniego doświadczenia wynika, że sesję brzuszkową najlepiej wykonać w siódmym miesiącu ciąży. Jest to idealny czas z wielu przyczyn, pierwszego z nich jest to, iż brzuszek jest już pięknie widoczny a przyszła mama jest bardzo dobrej formie i pozowanie sprawie jej wiele przyjemności. Miałem wiele klientek, które przychodziły na ostatni moment dosłownie kilka dni przed porodem, oczywiście takie sesję też wykonywałem i wychodziło ona dobrze, ale musimy pamiętać że kobieta tuż przed porodem nabiera dużą ilość wody a sam brzuszek zmienia kształt i opada. Dlatego też najlepiej wykonać sesję we wspomnianym wcześniej siódmym miesiącu.

Co zabieramy ze sobą na sesję brzuszkowa:

Tutaj odpowiedź jest niestety trudniejsza niż w poprzednim pytaniu ponieważ zależy ona od tego jakie zdjęcia najbardziej wam się podobają. jeśli zdjęcia mają być bardziej zakryte należy pamiętać, aby zabrać ubrania, które podkreślają wizualnie brzuszek czyli obcisłe koszulki sukienki, które mają odcięcie pod biustem, aby było widać gdzie w ruszać się zaczyna i gdzie kończy. Do tego unikamy kolorowych plam w odzieży, gdyż wizualnie brzuszek przy nich niestety znika.

Jeśli chcesz wykonać zdjęcia z większą ilością odsłoniętego ciała, które polecam bo brzuszek ten sposób wygląda najlepiej to koniecznie zabierzcie na sesję pasującą do siebie bieliznę najlepiej w dwóch odcieniach ciemno i jasno, żebyśmy mogli spokojnie pracować na tłach różnego koloru.

W moim studiu gościłem już ponad 300 brzuszków chętnie odpowiem na wszystkie wasze pytanie odnośnie sesji i wolnych terminów:) Napiszcie do mnie lub zadzwońcie kontakt oraz szczegółową ofertę znajdziecie w zakładkach na górze strony.