Sesje Brzuszkowe w Warszawie

Hej wspaniale was widzieć na mojej stronie poświęconej fotografii brzuszkowej w Warszawie. znajdźcie te informacje odnośnie mojego profesjonalnego studia ciążowego, tego kiedy najlepiej zapisać się na sesję oraz jakie zdjęcia wykonane w czasie sesji.

Dobrze, zacznijmy od studia, do którego chciałbym was serdecznie zaprosić. Gościłem w nim już ponad 300 brzuszków, z którymi zrobiliśmy wspaniałe zdjęcia ciążowe. W studio zawsze jesteśmy sami nie kręcą się tam nigdy osoby postronne, dlatego możemy spokojnie pracować nie martwiąc się o to, że ktoś nagle wtargnie, do naszej dyspozycji mamy trochę gadżetów do sesji ciążowych takich jak kolorowe chusty, które można zawiązać na biuście odsłaniając jednocześnie brzuszek, maskotki dodające często uroku do sesji, stary budzik centymetr i tym podobne.

Kiedy najlepiej zapisać się na sesję ciążową.

w 99% przypadków najlepszym okresem na sesję brzuszkowa jest w siódmy miesiąc ciąży. Oczywiście możemy wykonać sesje również później, ale musisz zwrócić uwagę, że w późniejszym okresie ciąży kobieta zawsze nabiera wody a do tego brzuszek zmienia swój kształt i opada. W siódmym miesiącu masz jeszcze bardzo dużo energii do pozowania i sesja będzie dla Ciebie wspaniałą zabawą.

W trakcie sesji zawsze dopasowuje się do oczekiwań klienta to od Ciebie i Twojego partnera zależy jakie zdjęcia wykonamy czy będą one z większymi cieniami bądź mniejszymi, bardziej zakryte lub odkryte, czy będziesz na nich sama czy z partnerem. We wszystkich tych zdjęciach mamy ogromne doświadczenie ze względu na to, iż z brzuszkami pracuje już ponad 10 lat. Zawsze przed sesją rozmawiam z klientami i dokładnie ustalam jakie zdjęcia najbardziej Wam się podobają i jakie chcielibyście uzyskać, dlatego też mam pewność, że wszystkie obrazy, które razem wykonamy będą w 100% spełniać wasze oczekiwania.

Zapraszam was serdecznie do zakładek na górze mojej strony, gdzie znajdziecie więcej informacji i kontakt do mnie. Chętnie odpowiem na wszystkie wasze pytania i oczywiście umówię terminu waszej sesji brzuszkowej.

Koniecznie zajrzyjcie również do mojej galerii, gdzie znajdują się przykładowe prace co ważne są tam tylko kobiety takie jak Ty nie ma tam profesjonalnych modelek z wybiegów jak u mojej konkurencji dlatego możesz być pewna, że zdjęcia, które otrzymasz będą na tak samo wysokim poziomie jak te, które za chwilkę obejrzeć w galerii.