Fotografia Ciążowa Warszawa – Studio

Zapraszam Cie dziś na wspaniałą sesję zdjęciową, która pozwoli Ci upamiętnić niepowtarzalny stan, w którym się właśnie znajdujesz.

Zastanawiasz się czy warto zrobić sesję ciążową? Moim zdaniem jest to jedna z najważniejszych chwil w życiu, ze względu na to, iż jest niepowtarzalna! właśnie dlatego nie można przegapić takiej okazji.

Kiedy najlepiej przyjść na sesję i dlaczego właśnie w 7 miesiącu 🙂

  • w siódmym miesiącu Twój brzuszek jest już pięknie widoczny
  • Brzuszek jeszcze nie zdąży zmienić kształtu, dziecko na koniec ciąży się przekręca i brzuszek wygląda inaczej
  • w siódmym miesiącu jeszcze nie zaczniesz zatrzymywać wody i na pewno w trakcie sesji będziesz się lepiej czuła.

Co zabrać ze sobą na sesję –

  • odpowiedź na to pytanie nie jest możliwa jeśli nie będziemy wiedzieli jakie zdjęcia najbardziej Ci się podobają i jakie będziemy robili 🙂
  • możemy zrobić przepiękne zdjęcia z kategorii nagość zakryta i akt, Do takiej sesji będą Cie prosił o zabranie bielizny pasującej do siebie, najlepiej w dwóch wariantach ciemne i jasne, żebyśmy mogli spokojnie pracować na ciemnych i jasnych tłach.
  • jeśli natomiast podobają Ci się zdjęcia bardziej zakryte, to na sesję musisz zabrać trochę ubrań do przebrania 🙂 zawsze lepiej mieć większy wybór niż mniejszy. W tym wypadku unikamy ubrań, które zakrywają wizualnie brzuszek, to jest kolorowych plam oraz workowatych ubrań.
  • Pamiętaj też o zasadzie, że dobrze będziesz wyglądała w tym w czym się najlepiej czujesz 🙂

Wiele klientek mnie pyta z obawą czy ich zdjęcia na pewno są bezpieczne, odpowiedź na to jest tylko jedna – SĄ CAŁKOWICIE BEZPIECZNE!! Nikt nie zobaczy Twoich zdjęć jeśli sobie tego nie życzysz! Sesje Ciążowe są intymne i nikt efektów naszej pracy nie zobaczy poza Tobą!

W moim portfolio znajdują się zdjęcia moich klientek, ale tylko tych które wyraziły na to pisemną zgodę,

Zapraszam Was już dziś to profesjonalnego studia fotograficznego w Warszawie na Waszą niezapomnianą sesję Ciążową!

Jeśli masz dowolne pytania, chętnie odpowiem, Zadzwoń do mnie albo napisz 🙂