Sesje ciążowe w warszawie

Sesje ciążowe w Warszawie,

Cześć nazywam się Jakub i chciałbym zaprosić was na sesję brzuszkową, o której tak marzyliście. Sesje, które Wam oferuje odbywają się w Warszawie w profesjonalnym studiu fotografii ciążowej. W trakcie sesji wykonamy takie zdjęcia jakie wam najbardziej się Wam podobają. Mogą to być ujęcia bardziej zakryte, odkryte zdjęcia samej młodej mamy zdjęcia z partnerem bądź rodzinie z dziećmi.

Na sesję brzuszkowa zapraszam cię w siódmym miesiącu ciąży wtedy Twój brzuszek wygląda najlepiej:) A Ty masz masz dużo energii do pozowania.

Zdjęcia ciążowe możemy też zrobić w waszym mieszkaniu gdzie uzyskamy bardziej romantyczna cieplejsze ujęcia w trakcie wspólnego śniadania czy zabawa poduszkami w łóżku. Czasami zwykłe okno z firanką w słoneczny dzień może dać cudowne efekty, jeśli tylko wiadomo jak je uzyskać 🙂

W trakcie każdej mojej sesji i przede wszystkim stawiam na dobrą zabawę i samopoczucie moich modeli. każdy dużo lepiej wygląda na zdjęciach jeśli jest radosny i wesoły. Dlatego możecie być pewni że sesja w moim studiu będzie dla Was wspaniałą zabawą:)

W czasie sesji nigdy nie patrzę na zegarek, zdjęcia robimy aż uzyskamy wspaniałe efekty zazwyczaj sesja ciążowa trwa od jednej do 3 godzin. w tym czasie robimy bardzo dużą ilość ujęć od 80 do 300 sztuk, z których później wybieramy najlepsze, które będą poddawane głębokiemu retuszowi.

Zdjęcia jakie uzyskacie z sesji są połączeniem mojego doświadczenia, perfekcyjnych umiejętności panowania nad światłem oraz dobrej zabawy całej ekpiy zdjęciowej 🙂

Zapraszam serdecznie do kontaktu, zadzwoń lub napisz do mnie a chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące sesji!

Zapraszam też do zapoznania się z moimi pracami. zwróć uwagę na to, iż wszystkie zdjęcia znajdujące się w moim portfolio są fotografiami mojego autorstwa i przedstawiają moje klientki (które wyraziły zgodę na publikację). Nie ma tu profesjonalnych modelek, tylko kobiety takie jak Ty! dlatego możesz być pewna, że zdjęcia które Ci zrobię będą takiej samej jakości!