Sesja Brzuszkowa Warszawa

Dziś chciałbym Was zaprosić na wspaniałą sesję brzuszkową, którą zrobimy w plenerze w Warszawie :). Sesja taka pozwoli nam uchwycić to co najlepsze, czyli połączenie pięknego miasta, bądź wspaniałej przyrody jednego z parków z cudem jakim jest stworzenie nowego życia 🙂

Sesję brzuszkową możemy wykonać zarówno we wspomnianym plenerze jak i w profesjonalnym studiu fotograficznym, do którego zapraszam, jeśli pogoda nie będzie sprzyjała, lub jeśli będziesz chciała wykonać zdjęcia, na które warszawski plener nie pozwoli, na przykład akty w ciąży.

Zdjęcia takie są wspaniałe pozwalają pokazać piękno kobiecego ciała w połączeniu z przepiękną grą świateł.

Na sesji na, którą Was zapraszam, zrobimy takie zdjęcia jakie najbardziej lubicie 🙂 wystarczy, że przed sesją sprawdzicie jakie zdjęcia najbardziej Wam odpowiadają poprzez przejrzenie galerii,

Możemy zrobić zdjęcia, bardziej zakryte, w sukienkach ciążowych, z odkrytym brzuszkiem, w koszulach, bieliźnie lub z nagością. Wszystko zależy tylko od Waszego gustu!

Mam bardzo duże doświadczenie w sesjach ciążowych oraz kobiecych, już ponad 250 brzuszków gościłem na moich sesjach, dlatego możecie być pewni, że wybierając moją ofertę trafiacie we właściwe miejsce!

Sesje plenerowe możemy wykonać w dowolnym miejscu na świecie, choć większość z nich wykonuję w pobliży Warszawy. Mogą to być piękne parki, wspaniałe okolice wiślanych dzikich plaż, bądź opuszczone budynki i ruiny. Wszystko co pozwoli pokazać piękno Twojego stanu.

Sesje plenerowe polecam klientom w okresach letnich. W pozostałych miesiącach zapraszam do profesjonalnego studia 200m od metra dworzec Wileński.

W trakcie każdej sesji, którą wykonuję najważniejsza jest atmosfera, dlatego zawsze dbam o to by sesja była dla Was dobrą zabawą, bo tylko dobry nastrój może nam zapewnić idealne ujęcia. niezależnie czy spotykamy się w plenerze czy w studiu mogę Wam zapewnić dobrą zabawę i piękną pamiątkę na lata!

Wszystkie zdjęcia jakie otrzymacie z naszej sesji będą w pełni wyretuszowane najlepszymi programami graficznymi i przygotowane do wydruku. Jeśli chcesz to ze zdjęć z sesji sporządzę dla Ciebie niezapomniana fotoksiążkę 🙂