Sesja ciążowa Warszawa

Cześć jestem Jakub bardzo miło, że trafiliście na moją stronę poświęconą fotografii ciążowej w Warszawie.

Od wielu lat zajmuje się właśnie fotografowaniem brzuszków:) jest to wspaniała praca, której się w pełni poświęcam. Kobieta w ciąży zawsze promienieje jest pełna uśmiechu. W trakcie sesji niezależnie czy w moim studiów w Warszawie, czy też w Waszym domu zawsze skupiam się na Twoich największych zaletach i to właśnie one widoczne są w moich obrazach.

W trakcie sesji mam dwa priorytety pierwszym z nich jest Twoje dobre samopoczucie i dobra zabawa w czasie pozowania. W trakcie setek sesji, które zrobiłem w mojej karierze nauczyłem się, że dobra atmosfera w trakcie tworzenia niezapomnianych zdjęć umożliwia osiągnięcie drugiego mojego priorytetu a mianowicie najlepsze pamiątki jaką będziecie mieli w swoim życiu – perfekcyjny zdjęć z okresu ciąży.

Gdzie odbywają się sesje?

Twoja sesja brzuszkowa może odbyć się w trzech lokalizacjach, pierwsza z nich to profesjonalne studio fotografi ciążowej w Warszawie druga to Wasze przytulne mieszkanie, a trzecia do plener gdzie sobie tylko wymarzycie 🙂 Możemy zrobić piękne zdjęcia w puszczy niedaleko Warszawy, w parku skaryszewskim nad wodą, albo na przepięknej plaży w Chorwacji. Miejsce jest ograniczone tylko naszą wyobraźnią.

Kiedy najlepiej zrobić sesję ciążową:

Odpowiedz na to pytanie jest bardzo prosta w dziewięćdziesięciu procentach przypadków najlepszym okresem na zrobienie sesji brzuszkowej jest siódmy miesiąc. W tym czasie brzuszek jest już bardzo ładnie widoczne a jednocześnie przyszła mama jest zazwyczaj w bardzo dobrej kondycji i pozowanie do zdjęć jest przyjemnością co jest tak ważne we wszystkich sesjach ciążowych.

Moim warszawskim studiu fotografii ciążowej gościłem już ponad 300 brzuszków 🙂 zapraszam i Ciebie, to właśnie dzięki mojemu doświadczeniu w fotografowaniu przyszłych rodziców możesz być pewna, że zdjęcia, które razem stworzymy będą niezapomniane.

Zapraszam serdecznie do zakładki oferta znajdujące się na górze strony. Znajdziesz tam szczegóły, które warto wiedzieć i informacje jak przygotować się do samej sesji.

Pozdrawiam i do zobaczenia na sesji!