Fotografia Ciążowa

Fotografia ciążowa

Ciąża to wyjątkowy czas w Twoim życiu. Niezapomniane 9 miesięcy w oczekiwaniu na Twoje szczęście warto uwiecznić podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej 🙂 Będę szczęśliwy mogąc stworzyć dla Was tą wspaniała pamiątkę.

Ze wszystkich sesji w mojej ofercie, najbardziej lubię właśnie sesje ciążowe. W trakcie nich zawsze widzę szczęście w oczach rodziców :). Kobiety w ciąży promienieją i właśnie to zawsze staram się uchwycić na moich zdjęciach. Fotografia ciążowa to coś więcej niż tylko zdjęcia, to pokazanie Waszego szczęścia.

W moim studiu gościłem już ponad 200 brzuszków :). Właśnie ze względu na moje doświadczenie możesz być pewna, że trafiłaś we właściwe miejsce.

Ile czasu trwa sesja:

Na sesji nigdy się nie spieszymy, nie odmierzam czasu, zależy mi przede wszystkim na perfekcyjnych zdjęciach 🙂

Kiedy najlepiej wykonać sesję:

Każda kobieta jest inna i dlatego nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie, jednak z mojego doświadczenia wynika, że w większości przypadków sesję najlepiej wykonać w siódmym miesiącu ciąży 🙂

W  wielu miejscach  w internecie powtarzane są błędne informacje, że sesję taką wykonujemy pod sam koniec, w ósmym a nawet pod koniec ósmego miesiąca, nie należy tego słuchać 🙂 Pod koniec ciąży ciało zatrzymuje znacznie więcej wody i zmienia się sylwetka, a brzuszek zmienia swój kształt.

Co zabrać na sesję:

Odpowiedź na to pytanie jest uzależniona od tego jakie zdjęcia chcemy zrobić. W trakcie sesji możemy wykonać zdjęcia bardziej bądź mniej intymne, z większą ilością światła lub cieni :), przykłady takich zdjęć znajdziesz poniżej.

Jednak w przypadku każdej sesji najbardziej zależy nam na pokazaniu kształtu brzuszka, dlatego unikamy strojów i wzorów, które go zakrywają. Dlatego na sesję najlepsze będą jednokolorowe stroje, bez bogatych wzorów. Bardzo dobre są ubrania z odcięciem między biustem a brzuszkiem.

Ważne też, aby na sesję zabrać pasującą do siebie bieliznę, najlepiej w jasną i ciemną, gdyż będziemy robili zdjęcia na różnych tłach 🙂

Oczywiście w trakcie sesji możemy zrobić bardziej intymne zdjęcia z kategorii nagości zakrytej lub aktu.

Ile kosztuje sesja:

Ceny sesji są uzależnione od ilości gotowych zdjęć jakie chcecie otrzymać i zaczynają się już od 400zł

Serdecznie zapraszam na sesję ciążowe do klimatycznego studia w Warszawie 🙂

Wszystkie sesje możesz kupić jako prezent z ręcznie robionym imiennym zaproszeniem dla Twoich bliskich!  kliknij 🙂 

Zapraszam do obejrzenia przykładowych zdjęć, jakie wykonałem w trakcie sesji ciążowych 🙂

Gdybyście mieli pytania odnośnie sesji lub w celu umówienia terminu, proszę o kontakt:

Jakub Kowalski

tel. 660 473 684

kontakt@jk-foto.pl

Kuba Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *